تصاویر و جزئیات دستگیری یک شبکه بزرگ تروریستی – صهیونیستی

▪️تلاش برای کشتار مردم در مراکز پر تردد

🔹وزارت اطلاعات صبح امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد یک شبکه بزرگ تروریستی که در همکاری با رژیم صهیونیستی قصد خرابکاری گسترده در کشور داشتند، از سوی سربازان گمنام امام زمان دستگیر شدند.

🔹پیگیری‌های تسنیم نشان نی‌دهد که این شبکه به لحاظ فعالیت و اقدامات در دست انجام در دو دهه گذشته سابقه نداشته، و با راه‌اندازی کانال‌ها و صفحات در فضای مجازی اقدام به جذب افراد می‌کردند.

🔹دو نفر با نام‌های «شاهین‌لو» و «زحمتکش» و عناصر ضدانقلابی همچون سیامک تدین طهماسبی، در آموزش و راه‌اندازی و تجهیز شبکه فعالیت می‌کردند که همه اینافراد در خارج کشور سکونت داشتند.

🔹انفجار مزار حاج قاسم سلیمانی، انفجار در ایستگاه تقویت فشار گاز در یاسوج در ایام سفر رئیس‌جمهور و همچنین انفجار و کشتار مردم در مراکز پر رفت و آمد همچون فروشگاه‌ها، پمپ بنزین و دانشگاه‌ها از اهداف این تیم تروریستی بود که قبل از اقدام خنثی شدند.

🔹این گروه بمب‌هایی با قدرت تخریب بالا ساخته بودند که ۴۳ بمب آماده انفجار، ۵۵ چاشنی انفجاری، ۲۰ بمب آماده انفجار که مخصوص برهم زدن مراسمات عزاداری بوده و همچنین بیش از ۱۰۰ کیلو مواد لازم برای ساخت بمب از این گروه کشف شده است.

🔸در بالا تصاویر بمب‌ها، وسایل پنجرکردن خودرو و سلاح‌های سرد را می‌بینید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.